Pudliszki scharfer Ketchup Ohne Konservierungsstoffe

Pudliszki
55Pudliszki scharfer Ketchup Ohne Konservierungsstoffe
Pudliszki scharfer Ketchup Ohne KonservierungsstoffePudliszki scharfer Ketchup Ohne Konservierungsstoffe
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

15,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000417

5900783000417

Preis: 7,65 zł

7.65 PLN 2027-04-29 NewCondition
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
przecier pomidorowy 70 %, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, naturalne aromaty (zawierają seler), pieprz cayenne 0,01 %, przyprawy, zioła
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna463 kJ / 109 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany25 g
w tym cukry22 g
Błonnik1,1 g
Białko1,7 g
Sól2,4 g
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie zawiera 32 sugerowane porcje produktu.

Seler : Zawiera
z polskich pomidórów, bez konserwantów
Marke:Pudliszki
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na nakrętce. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 8 tygodni.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Włocławek Włocławek scharfer Włocławek Włocławek scharfer
    Ketchup 480 g
    14,00zł/kg

    Preis: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-20
    Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
    Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-06-20
    PREIS REDUZIERT -10%
    Włocławek Włocławek milder Włocławek Włocławek milder
    Ketchup 480 g
    12,58zł/kg

    Preis: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-30
    Kotlin würzigen Ketchup Kotlin würzigen Ketchup
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Włocławek Glas würzigen Ketchup Włocławek Glas würzigen Ketchup
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Roleski Roleski Ketchup Branded Roleski Roleski Ketchup Branded
    scharf 450 g
    16,73zł/kg

    Preis: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-08-18
    Roleski Roleski XXL scharfer Roleski Roleski XXL scharfer
    Verfallsdatum 2027-08-07
    Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
    scharf 380 g
    24,87zł/kg

    Preis: 9,45 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2028-06-23
    Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
    400 g
    15,73zł/kg

    Preis: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2028-08-21
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Pudliszki - Tomate Saft von Pudliszki - Tomate Saft von
    frischen Tomaten 300 ml
    13,70zł/l

    Preis: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-13
    Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
    z po bretońsku 610 g
    18,93zł/kg

    Preis: 11,55 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-12-10
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5