Der Primat der Salatsoße Pulver griechische Kräuter-Knoblauch

Prymat
43Der Primat der Salatsoße Pulver griechische Kräuter-Knoblauch
Der Primat der Salatsoße Pulver griechische Kräuter-KnoblauchDer Primat der Salatsoße Pulver griechische Kräuter-Knoblauch
masa netto

masa netto

9 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

134,44 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135017046

5901135017046

Preis: 1,21 zł

1.21 PLN 2028-01-30 NewCondition
cukier, sól, regulatory kwasowości: octany sodu, kwas cytrynowy, cebula, zioła (8 %): tymianek, oregano, skrobia, czosnek (5 %), natka pietruszki, pomidor, przyprawy, aromat, olej rzepakowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1134 kJ / 267 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany49 g
w tym cukry31 g
Białko3,5 g
Sól26,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku: glutaminianu sodu, barwników
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos sałatkowy typu greckiego (ziołowo-czosnkowy) w proszku.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Dodaj tylko: oliwę i wodę lub jogurt Sposób przygotowania: 1 Zawartość saszetki wsyp do miseczki. 2 Dodaj 3 łyżki oliwy z oliwek lub oleju oraz 3 łyżki wody. Sos możesz przygotować także dodając 120 g jogurtu naturalnego. 3 Dobrze wymieszaj. Dodaj do sałatki 10 minut przed podaniem. Sos przygotowany z jednego opakowania wystarcza na ok. 250 g sałatki
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Knorr Knorr Dill und Kräuter Knorr Knorr Dill und Kräuter
    Salatdressing 9 g
    211,11zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Prymat Prymat Sos sałatkowy Prymat Prymat Sos sałatkowy
    francuski 9 g
    134,44zł/kg

    Preis: 1,21 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum
    2027-10-30
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
    Verfallsdatum 2027-03-04
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
    Verfallsdatum 2027-04-23
    Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
    Pfeffer 20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
    20 g
    105,00zł/kg

    Preis: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-03-31
    Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
    8 g
    248,75zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
    Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
    40 g
    55,50zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5