Ziaja 90% składników pochodzenia naturalnego Serum o lekkiej konsystencji z efektem blur. Zawiera zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Serum ujędrnia i nawilża naskórek. • Zapewnia hydro-lipidowy komfort. • Efektywnie pielęgnuje skórę. • Ma przyjemny, morski zapach.
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za litr

69,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887013808

5901887013808

Preis: 13,99 zł

13.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
90% składników pochodzenia naturalnego Serum o lekkiej konsystencji z efektem blur. Zawiera zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Serum ujędrnia i nawilża naskórek. • Zapewnia hydro-lipidowy komfort. • Efektywnie pielęgnuje skórę. • Ma przyjemny, morski zapach.
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, saftige Himbeere mit Hibiskus 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Zucker-Körperpeeling mit Beeren und Feigen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Körperbutter, schwarze Orchidee Feuchtigkeitsspendende und regenerierende 200 g
232,40zł/kg

Preis: 46,48 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, lila Pfingstrosen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling mit Grapefruit und Papaya 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-01-28
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Sonnenlotion LSF 20 200 ml
261,30zł/l

Preis: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Sonnenschutzlotion LSF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Preis: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Carotine Nivea Nivea SUN Carotine
Bräunungsöl Intense Bronze Spray LSF 6 200 ml
147,40zł/l

Preis: 29,48 zł

PLN
1
1
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5