Ziaja
51
produkt wegański
90% składników pochodzenia naturalnego

kuracja zmiękczająca
- kompleks AHA - kwas jabłkowy, kwas cytrynowy
- stabilizowany mocznik
- oligosacharydy i oligopeptydy z ekstraktu z białego łubinu

jak działa?
- Intensywnie zmiękcza, szczególnie skórę pięt i okolice palców.
- Skutecznie zapobiega przesuszaniu skóry.
- Daje efekt odświeżonej skóry stóp.

odpowiedni również dla diabetyków
pojemność netto

pojemność netto

60 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-12-30

pojemność

cena za litr

174,17 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887002765

5901887002765

Preis: 10,45 zł

10.45 PLN 2028-12-30 NewCondition
produkt wegański
90% składników pochodzenia naturalnego

kuracja zmiękczająca
- kompleks AHA - kwas jabłkowy, kwas cytrynowy
- stabilizowany mocznik
- oligosacharydy i oligopeptydy z ekstraktu z białego łubinu

jak działa?
- Intensywnie zmiękcza, szczególnie skórę pięt i okolice palców.
- Skutecznie zapobiega przesuszaniu skóry.
- Daje efekt odświeżonej skóry stóp.

odpowiedni również dla diabetyków

Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziegenmilchcremefür Hände Ziaja Ziegenmilchcremefür Hände
    und Nägel , trockene Haut, anfällig für Falten 80 ml
    134,38zł/l

    Preis: 10,75 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-01-31
    Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
    und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
    336,70zł/kg

    Preis: 33,67 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-06-19
    Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
    und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
    321,40zł/kg

    Preis: 32,14 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-07-28
    Tesori Italienische Handcreme von Tesori Italienische Handcreme von
    Tesori 75 ml
    108,67zł/l

    Preis: 8,15 zł

    PLN
    1
    1
    Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk
    270 ml
    30,52zł/l

    Preis: 8,24 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-09-30
    Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER
    do stóp 100 ml
    156,10zł/l

    Preis: 15,61 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
    Pfirsich 500.00 ml
    22,48zł/l

    Preis: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-04-30
    Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
    cremige Duschseife 500 ml
    21,68zł/l

    Preis: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
    Duschseife 500 ml
    21,68zł/l

    Preis: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
    natürlicher Hautconditioner 500 ml
    21,68zł/l

    Preis: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
    der reifen Haut 200 ml
    49,20zł/l

    Preis: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    Preis: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
    Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
    61,40zł/l

    Preis: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
    die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
    41,40zł/l

    Preis: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2028-07-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5