Ziaja

Produkt wegański

aż 10% masła pomarańczowego

pomarańczowa pielęgnacja
• Doskonale nawilża skórę oraz zapobiega nadmiernemu wysuszaniu.
• Zmniejsza skłonność do pękania, szczególnie w kącikach ust.
• Nabłyszcza, delikatnie natłuszcza oraz skutecznie zapobiega pierzchnięciu.

energia pomarańczy
masło pomarańczowe - otrzymywane ze skórki pomarańczy, ma naturalny pomarańczowy kolor i zapach. Charakteryzuje się wysoką zawartością bioflawonoidów. Wykazuje działanie wygładzające i ujędrniające. Łagodzi podrażnienia oraz neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie skóry.

olej oliwkowy - tłoczony na zimno, źródło wit. E i NNKT. Wzmacnia naturalny płaszcz wodno-lipidowy skóry. Stymuluje procesy odnowy naskórka.

trójglicerydy - ważny składnik naturalnie występujący w warstwie lipidowej naskórka, chroni przed działaniem środowiska zewnętrznego oraz utratą wody z naskórka.

witamina E - witamina „młodości".

pojemność netto

pojemność netto

10 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-10-30

pojemność

cena za litr

915,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887026204

5901887026204

Preis: 9,15 zł

9.15 PLN 2028-10-30 NewCondition

Produkt wegański

aż 10% masła pomarańczowego

pomarańczowa pielęgnacja
• Doskonale nawilża skórę oraz zapobiega nadmiernemu wysuszaniu.
• Zmniejsza skłonność do pękania, szczególnie w kącikach ust.
• Nabłyszcza, delikatnie natłuszcza oraz skutecznie zapobiega pierzchnięciu.

energia pomarańczy
masło pomarańczowe - otrzymywane ze skórki pomarańczy, ma naturalny pomarańczowy kolor i zapach. Charakteryzuje się wysoką zawartością bioflawonoidów. Wykazuje działanie wygładzające i ujędrniające. Łagodzi podrażnienia oraz neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie skóry.

olej oliwkowy - tłoczony na zimno, źródło wit. E i NNKT. Wzmacnia naturalny płaszcz wodno-lipidowy skóry. Stymuluje procesy odnowy naskórka.

trójglicerydy - ważny składnik naturalnie występujący w warstwie lipidowej naskórka, chroni przed działaniem środowiska zewnętrznego oraz utratą wody z naskórka.

witamina E - witamina „młodości".


Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5