Ziaja Pullulan to nowoczesne podejście do pielęgnacji, które harmonizuje z naturalnym wyglądem skóry i wspiera jej autentyczne piękno. Zmienia narrację przeciwzmarszczkową na świadome dbanie i troskę o skórę na każdym etapie dorosłości. Aktywny krem na noc to kosmetyczne ujędrnianie i liftingowanie skóry. Bogata, „maślana” formuła wspiera nocną odnowę — ceramidy i roślinny cholesterol odbudowują barierę, a grzybowe polisacharydy (pullulan, tremella) wygładzają zmarszczki od środka. Specjalnie opracowana receptura spowalnia wchłanianie — krem dłużej pozostaje na skórze i idealnie nadaje się do wieczornego masażu twarzy. DLA KOGO: dla skóry o osłabionej dynamice jędrności dla skóry potrzebującej regeneracji SKŁADNIKI: niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (HA), mimetyk kwasu HA z Tremella fuciformis, pullulan oraz regenerujące ceramidy i roślinny cholesterol. DZIAŁANIE: spłyca drobne i głębokie zmarszczki wygładza nierówności naskórka liftinguje zwiotczałą skórę dzięki ceramidom skutecznie regeneruje skórę
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-30

pojemność

cena za litr

362,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005391

5901887005391

Preis: 18,10 zł

18.10 PLN 2028-05-30 NewCondition
Aqua (Water), Canola Oil, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Behenyl Alcohol, Polyacrylamide, C13-14 Isoalkane, Laureth-7, Myristyl Myristate, Potassium Cetyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Pullulan, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Linalool, Pinene.
Pullulan to nowoczesne podejście do pielęgnacji, które harmonizuje z naturalnym wyglądem skóry i wspiera jej autentyczne piękno. Zmienia narrację przeciwzmarszczkową na świadome dbanie i troskę o skórę na każdym etapie dorosłości. Aktywny krem na noc to kosmetyczne ujędrnianie i liftingowanie skóry. Bogata, „maślana” formuła wspiera nocną odnowę — ceramidy i roślinny cholesterol odbudowują barierę, a grzybowe polisacharydy (pullulan, tremella) wygładzają zmarszczki od środka. Specjalnie opracowana receptura spowalnia wchłanianie — krem dłużej pozostaje na skórze i idealnie nadaje się do wieczornego masażu twarzy. DLA KOGO: dla skóry o osłabionej dynamice jędrności dla skóry potrzebującej regeneracji SKŁADNIKI: niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (HA), mimetyk kwasu HA z Tremella fuciformis, pullulan oraz regenerujące ceramidy i roślinny cholesterol. DZIAŁANIE: spłyca drobne i głębokie zmarszczki wygładza nierówności naskórka liftinguje zwiotczałą skórę dzięki ceramidom skutecznie regeneruje skórę
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Ziaja Ziaja Natürliche Ziaja Ziaja Natürliche
Oliven-Gesichtscreme für trockene, normale Haut 50 ml
153,20zł/l

Preis: 7,66 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Anti-Falten-Creme 50 g
845,80zł/kg

Preis: 42,29 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-20
Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für
trockene und normale Haut 50 ml
145,40zł/l

Preis: 7,27 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5