Ziaja Myjące masełko do twarzy z serii Pullulan oczyszcza i zmywa makijaż, a przy tym renatłuszcza skórę — bez naruszania bariery ochronnej. Emulsja nawilżająca ze składnikami myjącymi, masłem shea oraz ceramidami z roślinnym cholesterolem łączy się z wodą w kremową pianę. Vegan, 92% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla każdego rodzaju skóry, szczególnie przesuszonej dla osób ceniących odżywcze oczyszczanie do mycia twarzy i demakijażu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, łagodne surfaktanty, masło shea, ceramidy + roślinny cholesterol, kompleks nawilżający. DZIAŁANIE: skutecznie oczyszcza i zmywa makijaż usuwa nadmiar sebum, renatłuszczając skórę nie narusza bariery ochronnej nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-30

pojemność

cena za litr

119,87 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005629

5901887005629

Preis: 8,99 zł

8.99 PLN 2028-05-30 NewCondition
Aqua (Water), Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Inulin, Isopropyl Myristate, Coconut Fatty Acid, Shea Butter Ethyl Esters, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Pullulan, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citric Acid.
Myjące masełko do twarzy z serii Pullulan oczyszcza i zmywa makijaż, a przy tym renatłuszcza skórę — bez naruszania bariery ochronnej. Emulsja nawilżająca ze składnikami myjącymi, masłem shea oraz ceramidami z roślinnym cholesterolem łączy się z wodą w kremową pianę. Vegan, 92% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla każdego rodzaju skóry, szczególnie przesuszonej dla osób ceniących odżywcze oczyszczanie do mycia twarzy i demakijażu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, łagodne surfaktanty, masło shea, ceramidy + roślinny cholesterol, kompleks nawilżający. DZIAŁANIE: skutecznie oczyszcza i zmywa makijaż usuwa nadmiar sebum, renatłuszczając skórę nie narusza bariery ochronnej nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry
Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny
na twarz 75 ml
166,93zł/l

Preis: 12,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-30
Ziaja Ziaja krem arganowy Ziaja Ziaja krem arganowy
75 ml
165,20zł/l

Preis: 12,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2029-01-30
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5