Ziaja Serum na noc efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki, wspierając nocną regenerację. Lekka, kremowa emulsja optymalnie wprowadza składniki aktywne w głąb skóry; może być stosowana pod krem na noc podczas masażu twarzy. Vegan, 93% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry z widocznymi oznakami starzenia się jako krok przed kremem na noc jako samodzielny produkt do wieczornej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, olej canola, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, biopolimer z tamaryndowca indyjskiego. DZIAŁANIE: efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki nawilża suchą i szorstką skórę wyraźnie uelastycznia naskórek odmładza wygląd skóry
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

394,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005582

5901887005582

Preis: 19,74 zł

19.74 PLN 2028-04-30 NewCondition
Aqua (Water), Diisopropyl Sebacate, Glycerin, Canola Oil, Behenyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tamarindus Indica Seed Gum, Sodium Hyaluronate, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Pullulan, Sodium Polyacrylate, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Linalool.
Serum na noc efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki, wspierając nocną regenerację. Lekka, kremowa emulsja optymalnie wprowadza składniki aktywne w głąb skóry; może być stosowana pod krem na noc podczas masażu twarzy. Vegan, 93% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry z widocznymi oznakami starzenia się jako krok przed kremem na noc jako samodzielny produkt do wieczornej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, olej canola, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, biopolimer z tamaryndowca indyjskiego. DZIAŁANIE: efektywnie ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki nawilża suchą i szorstką skórę wyraźnie uelastycznia naskórek odmładza wygląd skóry
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Ziaja Ziaja Natürliche Ziaja Ziaja Natürliche
Oliven-Gesichtscreme für trockene, normale Haut 50 ml
153,20zł/l

Preis: 7,66 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Anti-Falten-Creme 50 g
845,80zł/kg

Preis: 42,29 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-20
Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für
trockene und normale Haut 50 ml
145,40zł/l

Preis: 7,27 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5