Ziaja 94% składników pochodzenia naturalnego I Ty zrób prezent swojej skórze! Sensoryczna pielęgnacja skóry dłoni zainspirowana zapachem. Wykreowana na bazie wygładzających emolientów, lipidów oraz ekstraktu z płatków róży. Bogata konsystencja nasyca i otula skórę jak eliksir. Zapewnia satynowe wykończenie. Pięknie pachnie i delikatnie rozświetla. SPECJALNE SKŁADNIKI: ekstrakt z płatków róży, roślinna gliceryna, wygładzający emolient Cetyl Palmitate, rozświetlający minerał dla efektu glow. Już po pierwszej aplikacji: skóra bardziej gładka i nawilżona* wyjątkowo miękka w dotyku* rozświetlona i pachnąca* *100% zachwyconych osób po użyciu kosmetyku
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

207,60 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887010562

5901887010562

Preis: 10,38 zł

10.38 PLN 2028-04-30 NewCondition
Aqua (Water), Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Palmitate, Polyacrylamide, C13-14 Isoalkane, Laureth-7, Glycerin, Rosa Centifolia Flower Extract, Cera Alba (Beeswax), Synthetic Fluorphlogopite, CI 77891 (Titanium Dioxide), Tin Oxide, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Vanillin, Linalyl Acetate, Linalool, Citrus Limon Peel Oil, Citronellol, Limonene, Pinene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citrus Aurantium Peel Oil, Rose Flower Oil/Extract, Benzyl Benzoate, Benzaldehyde, Geranyl Acetate, Benzyl Alcohol.
94% składników pochodzenia naturalnego I Ty zrób prezent swojej skórze! Sensoryczna pielęgnacja skóry dłoni zainspirowana zapachem. Wykreowana na bazie wygładzających emolientów, lipidów oraz ekstraktu z płatków róży. Bogata konsystencja nasyca i otula skórę jak eliksir. Zapewnia satynowe wykończenie. Pięknie pachnie i delikatnie rozświetla. SPECJALNE SKŁADNIKI: ekstrakt z płatków róży, roślinna gliceryna, wygładzający emolient Cetyl Palmitate, rozświetlający minerał dla efektu glow. Już po pierwszej aplikacji: skóra bardziej gładka i nawilżona* wyjątkowo miękka w dotyku* rozświetlona i pachnąca* *100% zachwyconych osób po użyciu kosmetyku
Ziaja Ziegenmilchcremefür Hände Ziaja Ziegenmilchcremefür Hände
und Nägel , trockene Haut, anfällig für Falten 80 ml
134,38zł/l

Preis: 10,75 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-01-31
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
336,70zł/kg

Preis: 33,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
321,40zł/kg

Preis: 32,14 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-07-28
Tesori Italienische Handcreme von Tesori Italienische Handcreme von
Tesori 75 ml
108,67zł/l

Preis: 8,15 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Ziaja Żel do mycia rąk
270 ml
30,52zł/l

Preis: 8,24 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-09-30
Ziaja Ziaja Krem do stóp Ziaja Ziaja Krem do stóp
z zmiękczający 60 ml
174,17zł/l

Preis: 10,45 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-12-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5