Ziaja
55
5
51
Produkt wegański
96% składników pochodzenia naturalnego

naturalnie nawilżamy witamina C.B3 niacynamid

pielęgnacja multiwitaminowa

Beztłuszczowy żel myjący do każdego rodzaju cery, również wrażliwej i przesuszonej. Przeznaczony do łagodnego oczyszczania i nawilżania skóry. Oparty na delikatnych składnikach myjących oraz aktywności witamin C i B3-niacynamidu.

DZIAŁANIE

• Oczyszcza i nawilża w czasie codziennego mycia.
• Usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory.
• Przy regularnym stosowaniu zapobiega niedoskonałościom.
• Pozostawia skórę odświeżoną, czystą i miękką w dotyku.
• Jest delikatny nawet dla wrażliwej skóry.

 

pojemność netto

pojemność netto

190 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

66,47 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887054924

5901887054924

Preis: 12,63 zł

12.63 PLN 2028-04-30 NewCondition
Ziaja Ziaja Witamina C.B3 Ziaja Ziaja Witamina C.B3
niacynamid 190 ml
67,79zł/l

Preis: 12,88 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-30
Produkt wegański
96% składników pochodzenia naturalnego

naturalnie nawilżamy witamina C.B3 niacynamid

pielęgnacja multiwitaminowa

Beztłuszczowy żel myjący do każdego rodzaju cery, również wrażliwej i przesuszonej. Przeznaczony do łagodnego oczyszczania i nawilżania skóry. Oparty na delikatnych składnikach myjących oraz aktywności witamin C i B3-niacynamidu.

DZIAŁANIE

• Oczyszcza i nawilża w czasie codziennego mycia.
• Usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory.
• Przy regularnym stosowaniu zapobiega niedoskonałościom.
• Pozostawia skórę odświeżoną, czystą i miękką w dotyku.
• Jest delikatny nawet dla wrażliwej skóry.

 


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2026-01-19 14:59:225



Ziaja Ziaja Tonik przed makijażem Ziaja Ziaja Tonik przed makijażem
i 190 ml
61,84zł/l

Preis: 11,75 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Żel pod oczy i Ziaja Ziaja Żel pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

Preis: 7,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-30
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5