Ziaja 96% składników pochodzenia naturalnego naturalnie nawilżamy witamina C.B3 niacynamid pielęgnacja multiwitaminowa Aktywny żel eksfoliujący do każdego rodzaju cery. Przeznaczony do oczyszczania skóry i złuszczania naskórka. Oparty głównie na aktywności witamin C i B3 (niacynamid). 3% kompleksu witamin wykazuje skuteczność multipielęgnującą. Zastępuje klasyczne peelingi i inne preparaty złuszczające. Ma subtelny zapach. DZIAŁANIE • Delikatnie oczyszcza i złuszcza komórki naskórka. • Wzmacnia kondycję skóry. • Zapewnia efekt odczuwalnego wygładzenia. • Przywraca świeżość, wyrównuje koloryt cery. • Dodaje skórze blasku i zdrowego wyglądu.
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-31

pojemność

cena za litr

122,30 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887054931

5901887054931

Preis: 12,23 zł

12.23 PLN 2028-07-31 NewCondition
Aqua (Water), Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Carbomer, Maltooligosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrolyzed Rice Protein, Camellia Japonica Seed Oil, Disodium EDTA, Hydroxyacetophenone, Parfum (Fragrance), Linalool, Sodium Hydroxide.
96% składników pochodzenia naturalnego naturalnie nawilżamy witamina C.B3 niacynamid pielęgnacja multiwitaminowa Aktywny żel eksfoliujący do każdego rodzaju cery. Przeznaczony do oczyszczania skóry i złuszczania naskórka. Oparty głównie na aktywności witamin C i B3 (niacynamid). 3% kompleksu witamin wykazuje skuteczność multipielęgnującą. Zastępuje klasyczne peelingi i inne preparaty złuszczające. Ma subtelny zapach. DZIAŁANIE • Delikatnie oczyszcza i złuszcza komórki naskórka. • Wzmacnia kondycję skóry. • Zapewnia efekt odczuwalnego wygładzenia. • Przywraca świeżość, wyrównuje koloryt cery. • Dodaje skórze blasku i zdrowego wyglądu.
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Reinigungs- Bosphaera Bosphaera Reinigungs-
und Peeling-Gesichtswaschpaste 100 g
387,00zł/kg

Preis: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Creme Aloe für Ziaja Ziaja Creme Aloe für
normale trockene Haut 100 ml
114,20zł/l

Preis: 11,42 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-10-30
Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
Beruhigender Aftershave-Balsam 100 ml
304,90zł/l

Preis: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

Preis: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

Preis: 22,21 zł

PLN
1
1
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5