Ziaja cera sucha, wrażliwa, normalna Łagodny półtłusty krem z wyciągiem z kwiatów nagietka oraz witaminą E. Wyraźnie wygładza i aktywnie odżywia skórę. Działa kojąco na naskórek. NIE ZAWIERA KOMPOZYCJI ZAPACHOWEJ
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-31

pojemność

cena za litr

133,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887000181

5901887000181

Preis: 6,65 zł

6.65 PLN 2028-07-31 NewCondition
Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sorbitan Sesquioleate, Ceresin, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Sulfate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate.
cera sucha, wrażliwa, normalna Łagodny półtłusty krem z wyciągiem z kwiatów nagietka oraz witaminą E. Wyraźnie wygładza i aktywnie odżywia skórę. Działa kojąco na naskórek. NIE ZAWIERA KOMPOZYCJI ZAPACHOWEJ
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Ziaja Ziaja Natürliche Ziaja Ziaja Natürliche
Oliven-Gesichtscreme für trockene, normale Haut 50 ml
153,20zł/l

Preis: 7,66 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Anti-Falten-Creme 50 g
845,80zł/kg

Preis: 42,29 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-20
Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für
trockene und normale Haut 50 ml
145,40zł/l

Preis: 7,27 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5