Ziaja 99% składników pochodzenia naturalnego bioaktywność wyciśnięta z oliwki nawilża . uelastycznia . wygładza Opracowaliśmy wyjątkowe serum złożone ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na skoncentrowanym stężeniu aktywnych molekuł przeciwzmarszczkowych i regenerujących - peptydy ryżowe, organiczny silanol i hydroxyprolina oraz aktywności fitosteroli z oleju oliwkowego i canola. To wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji. Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny i bezpieczny dla skóry. Serum posiada krótki skład oraz wyjątkowo łagodne, biodegradowalne składniki pochodzące z odnawialnych źródeł. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia. Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia oraz kartonik wytworzony z papieru pochodzącego z lasów posiadających certyfikat FSC. DZIAŁANIE - Zapewnia szybką i aktywną pielęgnację. - Działa przeciw oznakom starzenia się skóry. - Wygładza, nawilża i uelastycznia. - Przywraca skórze naturalną świeżość. - Odczuwalnie poprawia kondycję skóry.
pojemność netto

pojemność netto

30 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za litr

440,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887052968

5901887052968

Preis: 13,20 zł

13.20 PLN 2027-10-30 NewCondition
Aqua (Water), Canola Oil, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Rice Protein, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Xanthan Gum, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Carbomer, Parfum (Fragrance), Terpineol, Citral, Limonene, Sodium Hydroxide.
99% składników pochodzenia naturalnego bioaktywność wyciśnięta z oliwki nawilża . uelastycznia . wygładza Opracowaliśmy wyjątkowe serum złożone ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na skoncentrowanym stężeniu aktywnych molekuł przeciwzmarszczkowych i regenerujących - peptydy ryżowe, organiczny silanol i hydroxyprolina oraz aktywności fitosteroli z oleju oliwkowego i canola. To wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji. Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny i bezpieczny dla skóry. Serum posiada krótki skład oraz wyjątkowo łagodne, biodegradowalne składniki pochodzące z odnawialnych źródeł. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia. Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia oraz kartonik wytworzony z papieru pochodzącego z lasów posiadających certyfikat FSC. DZIAŁANIE - Zapewnia szybką i aktywną pielęgnację. - Działa przeciw oznakom starzenia się skóry. - Wygładza, nawilża i uelastycznia. - Przywraca skórze naturalną świeżość. - Odczuwalnie poprawia kondycję skóry.
Ziaja Ziaja wazelina biała Ziaja Ziaja wazelina biała
kosmetyczna 30 ml
155,33zł/l

Preis: 4,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5