Brühwürfel (6 Würfel) Gemüse

Winiary
53Brühwürfel (6 Würfel) Gemüse
Brühwürfel (6 Würfel) GemüseBrühwürfel (6 Würfel) Gemüse
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

61,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085007411

5900085007411

Preis: 3,71 zł

3.71 PLN 2027-02-28 NewCondition
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korzeń pietruszki, korzeń selera), ekstrakt drożdży, aromaty (z pszenicą, selerem), przyprawy, liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), fermentowane białko pszenne, przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)W 100 ml bulionu
Wartość energetyczna25 kJ
Wartość energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,3 g
w tym cukry0,1 g
Błonnik0,0 g
Białko0,1 g
Sól0,97 g
*RWS=Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 30 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
**po przyrządzeniu z 1 kostką/litr

Seler : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
odpowiedni dla wegetarian
Marke:Winiary
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Bulion warzywny.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: Aby uzyskać esencjonalny bulion, rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Kucharek Kucharek Gemüsebrühe Kucharek Kucharek Gemüsebrühe
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Winiary Weinbrühe in Winiary Weinbrühe in
    Rindfleischwürfeln (6 Würfel) 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Brühwürfel Soße 6 Winiary Brühwürfel Soße 6
    Kostak Fleisch 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Knorr Knorr Hühnerbrühe Knorr Knorr Hühnerbrühe
    Verfallsdatum
    2027-08-30
    Winiary Winiary 12 Gemüsebrühe Winiary Winiary 12 Gemüsebrühe
    Würfel 120 g
    43,58zł/kg

    Preis: 5,23 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Winiary-Gemüsebouillon Winiary Winiary-Gemüsebouillon
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Bulion 120g vegetarische Brühe Bulion 120g vegetarische Brühe
    120 g
    44,92zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-03-18
    Winiary Brühwürfel 12 Würfel Winiary Brühwürfel 12 Würfel
    Fleischbrühe 120 g
    56,58zł/kg

    Preis: 6,79 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
    Tomaten 33 g
    111,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5