Ziaja Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku. Lekki krem z bogatym kompleksem substancji aktywnych. DZIAŁANIE • Przynosi ulgę zmęczonej skórze wokół oczu. • Nawilża i tonizuje naskórek. • Aktywnie odżywia oraz lekko napina skórę. • Delikatnie wygładza drobne zmarszczki. SUBSTANCJE AKTYWNE Wyciąg z bławatka - zawiera bioflawonoidy, antocyjany oraz sole mineralne. Działa kojąco i nawilżająco na naskórek. Witamina A - wygładza zmarszczki i przywraca skórze elastyczność. Witamina E - zwana „witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek. Prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia. Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe. Produkt testowany dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.
pojemność netto

pojemność netto

15 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-31

pojemność

cena za litr

522,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887000426

5901887000426

Preis: 7,83 zł

7.83 PLN 2028-07-31 NewCondition
Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone.
Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku. Lekki krem z bogatym kompleksem substancji aktywnych. DZIAŁANIE • Przynosi ulgę zmęczonej skórze wokół oczu. • Nawilża i tonizuje naskórek. • Aktywnie odżywia oraz lekko napina skórę. • Delikatnie wygładza drobne zmarszczki. SUBSTANCJE AKTYWNE Wyciąg z bławatka - zawiera bioflawonoidy, antocyjany oraz sole mineralne. Działa kojąco i nawilżająco na naskórek. Witamina A - wygładza zmarszczki i przywraca skórze elastyczność. Witamina E - zwana „witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek. Prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia. Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe. Produkt testowany dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.
Ziaja Ziegenmilch Augencreme Ziaja Ziegenmilch Augencreme
trockene Haut, anfällig für Falten 15 ml
624,67zł/l

Preis: 9,37 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2029-01-31
Ziaja Ziaja Żel pod oczy i Ziaja Ziaja Żel pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

Preis: 7,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-30
Ziaja Ziaja Krem pod oczy Ziaja Ziaja Krem pod oczy
witamina E 15 ml
478,00zł/l

Preis: 7,17 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age
15 ml
695,33zł/l

Preis: 10,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-30
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5