Ziaja Krem pod oczy z serii Pullulan odmładza wygląd delikatnej skóry wokół oczu, redukując „kurze łapki” i liftingując osłabioną okolicę oka. Lekka emulsja o szybkim wchłanianiu, bez kompozycji zapachowej — komfortowa dla wymagającej skóry wokół oczu, dobra pod makijaż. Wegańska, 95% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry wokół oczu z oznakami zmęczenia i wiotkości dla osób z widocznymi „kurzymi łapkami” do stosowania codziennie rano i wieczorem SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, olej canola, ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego. DZIAŁANIE: odmładza wygląd skóry wokół oczu redukuje widoczność „kurzych łapek” liftinguje wiotką, osłabioną skórę pod oczami dzięki ceramidom skutecznie regeneruje skórę
pojemność netto

pojemność netto

15 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

695,33 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005605

5901887005605

Preis: 10,43 zł

10.43 PLN 2028-04-30 NewCondition
Aqua (Water), Canola Oil, Glycerin, Cetearyl Ethylhexanoate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Ruscus Aculeatus Root Extract, Methylsilanol Mannuronate, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Pullulan, Dimethicone, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide.
Krem pod oczy z serii Pullulan odmładza wygląd delikatnej skóry wokół oczu, redukując „kurze łapki” i liftingując osłabioną okolicę oka. Lekka emulsja o szybkim wchłanianiu, bez kompozycji zapachowej — komfortowa dla wymagającej skóry wokół oczu, dobra pod makijaż. Wegańska, 95% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla skóry wokół oczu z oznakami zmęczenia i wiotkości dla osób z widocznymi „kurzymi łapkami” do stosowania codziennie rano i wieczorem SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, ceramidy 1,3,6II, fitosfingozyna, cholesterol, olej canola, ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego. DZIAŁANIE: odmładza wygląd skóry wokół oczu redukuje widoczność „kurzych łapek” liftinguje wiotką, osłabioną skórę pod oczami dzięki ceramidom skutecznie regeneruje skórę
Ziaja Ziegenmilch Augencreme Ziaja Ziegenmilch Augencreme
trockene Haut, anfällig für Falten 15 ml
624,67zł/l

Preis: 9,37 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2029-01-31
Ziaja Ziaja Żel pod oczy i Ziaja Ziaja Żel pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

Preis: 7,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-30
Ziaja Ziaja Krem pod oczy Ziaja Ziaja Krem pod oczy
witamina E 15 ml
478,00zł/l

Preis: 7,17 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja Krem pod oczy i Ziaja Ziaja Krem pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

Preis: 7,83 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2028-07-31
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5