Ziaja

Produkt wegański

precyzyjne golenie
intensywne nawilżanie

Krem do codziennego stosowania o precyzyjnym działaniu umożliwiającym szybkie i dokładne golenie.
• lekka konsystencja
• delikatna piana
• energetyzujący, świeży zapach

AKTYWNOŚĆ
• Specjalna baza zmiękczająca zarost.
• Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień.
• Nawilżająca i wygładzająca skórę witamina E.

Zapewnia szybkie i dokładne golenie.
Skutecznie zmiękcza zarost.

EFEKT
• dokładne golenie
• miękka, gładka skóra

pojemność netto

pojemność netto

65 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

68,92 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887019688

5901887019688

Preis: 4,48 zł

4.48 PLN 2028-07-30 NewCondition

Produkt wegański

precyzyjne golenie
intensywne nawilżanie

Krem do codziennego stosowania o precyzyjnym działaniu umożliwiającym szybkie i dokładne golenie.
• lekka konsystencja
• delikatna piana
• energetyzujący, świeży zapach

AKTYWNOŚĆ
• Specjalna baza zmiękczająca zarost.
• Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień.
• Nawilżająca i wygładzająca skórę witamina E.

Zapewnia szybkie i dokładne golenie.
Skutecznie zmiękcza zarost.

EFEKT
• dokładne golenie
• miękka, gładka skóra


Lider Leader of Shaving Cream Lider Leader of Shaving Cream
Verfallsdatum
2028-05-30
Ziaja Ziaja Yego żel do golenia Ziaja Ziaja Yego żel do golenia
Verfallsdatum
2028-07-30
Donegal Pinzette Donegal Pinzette
1 szt.

Preis: 8,53 zł

PLN
1
3
Polsilver Polsilver Rasierer Polsilver Polsilver Rasierer
Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
80 ml
120,13zł/l

Preis: 9,61 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum
2028-03-30
Donegal Donegal pędzel do golenia Donegal Donegal pędzel do golenia
czerwony 1 szt.

Preis: 7,46 zł

PLN
1
3
Gillette Gillette Blue3 Plus Gillette Gillette Blue3 Plus
Comfort 1 szt.

Preis: 15,84 zł

PLN
1
13
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5