Ziaja Kojąco-nawadniający balsam do kompaktowej, szybkiej i uniwersalnej pielęgnacji. Posiada lekką konsystencję łatwą w aplikacji. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkiej skóry. KOMPAKTOWA PIELĘGNACJA YEGO kwas hialuronowy witamina B6 alantoina SZYBKA I AKTYWNA PIELĘGNACJA YEGO Skuteczny od pierwszej aplikacji. Łagodzi zaczerwienioną skórę. Zapewnia 24h nawilżenie. Dba o kondycję skóry.
pojemność netto

pojemność netto

80 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

120,13 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887017332

5901887017332

Preis: 9,61 zł

kaufen 12 szt. für 9.47 zł/szt
9.61 PLN 2028-03-30 NewCondition
Aqua (Water), Dimethicone, Glycerin, Trilaureth-4 Phosphate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Palmitate, Luffa Cylindrica Seed Oil, Allantoin, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Linalool, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Vanillin, Coumarin, Acetyl Cedrene, Lavandula Oil/Extract, Sodium Hydroxide.
Kojąco-nawadniający balsam do kompaktowej, szybkiej i uniwersalnej pielęgnacji. Posiada lekką konsystencję łatwą w aplikacji. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkiej skóry. KOMPAKTOWA PIELĘGNACJA YEGO kwas hialuronowy witamina B6 alantoina SZYBKA I AKTYWNA PIELĘGNACJA YEGO Skuteczny od pierwszej aplikacji. Łagodzi zaczerwienioną skórę. Zapewnia 24h nawilżenie. Dba o kondycję skóry.
Donegal Pinzette Donegal Pinzette
1 szt.

Preis: 8,53 zł

PLN
1
3
Polsilver Polsilver Rasierer Polsilver Polsilver Rasierer
Lider Leader of Shaving Cream Lider Leader of Shaving Cream
Verfallsdatum
2028-05-30
Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia
65 ml
68,92zł/l

Preis: 4,48 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Yego żel do golenia Ziaja Ziaja Yego żel do golenia
Verfallsdatum
2028-07-30
Donegal Donegal pędzel do golenia Donegal Donegal pędzel do golenia
czerwony 1 szt.

Preis: 7,46 zł

PLN
1
3
Gillette Gillette Blue3 Plus Gillette Gillette Blue3 Plus
Comfort 1 szt.

Preis: 15,84 zł

PLN
1
13
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5