Ziaja precyzyjne golenie intensywne nawilżanie Klarowny żel do codziennego golenia o precyzyjnym działaniu umożliwiającym szybkie i dokładne golenie blisko skóry. • formuła chłodzącego żelu • delikatna piana • energetyzujący, świeży zapach AKTYWNOŚĆ • Specjalna baza zmiękczająca zarost. • Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień. • Wzmacniający kompleks witamin: E, C, B3, B5, B6. Zapewnia szybkie i dokładne golenie. Skutecznie zmiękcza zarost. Łagodzi powierzchniowe podrażnienia naskórka. EFEKT • miękka, gładka skóra • szybki efekt łagodzący
pojemność netto

pojemność netto

65 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

105,54 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887019695

5901887019695

Preis: 6,86 zł

6.86 PLN 2028-07-30 NewCondition
Sodium Laureth Sulfate, Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Methyl Gluceth-20, Cocamide DEA, Panthenol, Allantoin, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Hydroxypropyl Methylcellulose, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Acetyl Cedrene, Linalool, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
precyzyjne golenie intensywne nawilżanie Klarowny żel do codziennego golenia o precyzyjnym działaniu umożliwiającym szybkie i dokładne golenie blisko skóry. • formuła chłodzącego żelu • delikatna piana • energetyzujący, świeży zapach AKTYWNOŚĆ • Specjalna baza zmiękczająca zarost. • Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień. • Wzmacniający kompleks witamin: E, C, B3, B5, B6. Zapewnia szybkie i dokładne golenie. Skutecznie zmiękcza zarost. Łagodzi powierzchniowe podrażnienia naskórka. EFEKT • miękka, gładka skóra • szybki efekt łagodzący
Lider Leader of Shaving Cream Lider Leader of Shaving Cream
Verfallsdatum
2028-05-30
Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia
65 ml
68,92zł/l

Preis: 4,48 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2028-07-30
Donegal Pinzette Donegal Pinzette
1 szt.

Preis: 8,53 zł

PLN
1
3
Polsilver Polsilver Rasierer Polsilver Polsilver Rasierer
Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
80 ml
120,13zł/l

Preis: 9,61 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum
2028-03-30
Donegal Donegal pędzel do golenia Donegal Donegal pędzel do golenia
czerwony 1 szt.

Preis: 7,46 zł

PLN
1
3
Gillette Gillette Blue3 Plus Gillette Gillette Blue3 Plus
Comfort 1 szt.

Preis: 15,84 zł

PLN
1
13
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5