Ziaja 98% składników pochodzenia naturalnego aktywna regeneracja włosów zniszczonych DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH I PO ZABIEGACH FRYZJERSKICH DZIAŁANIE • Uzupełnia niedobór składników budulcowych. • Skutecznie wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. • Zapewnia im natychmiastową regenerację. • Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia. SPECYFIKACJA skuteczna po pierwszej aplikacji • jej atutem jest piękny zapach • jest wydajna w użyciu
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

41,55 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003625

5901887003625

Preis: 8,31 zł

8.31 PLN 2029-02-28 NewCondition
Ziaja Ziaja kuracja ceramidowa Ziaja Ziaja kuracja ceramidowa
odżywka 200 ml
41,15zł/l

Preis: 8,23 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-10-30
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Panthenol, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Trilaureth-4 Phosphate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid.
98% składników pochodzenia naturalnego aktywna regeneracja włosów zniszczonych DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH I PO ZABIEGACH FRYZJERSKICH DZIAŁANIE • Uzupełnia niedobór składników budulcowych. • Skutecznie wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. • Zapewnia im natychmiastową regenerację. • Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia. SPECYFIKACJA skuteczna po pierwszej aplikacji • jej atutem jest piękny zapach • jest wydajna w użyciu
Wella flex -Schaum Haar Locken und Wella flex -Schaum Haar Locken und
Wellen 200 ml
70,65zł/l

Preis: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz
und Haltbarkeit 200 ml
68,00zł/l

Preis: 13,60 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex Haarschaum Wella Wellaflex Haarschaum
2-Tages-Volumen 200 ml
62,75zł/l

Preis: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Oriental 200 ml
88,25zł/l

Preis: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Ursprüngliche 200 ml
88,25zł/l

Preis: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Heavenly Volume 200 ml
94,20zł/l

Preis: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Tropical 200 ml
88,25zł/l

Preis: 17,65 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
normalizujący 200 ml
63,90zł/l

Preis: 12,78 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5